Відбулася XVI щорічна Науково-практична конференція «Актуальні проблеми приватного права», присвячена 96-й річниці з дня народження доктора юридичних наук, професора В.П. Маслова

Організатори: кафедра цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національна академія правових наук України, Харківський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація цивілістів України».

У заході взяли участь науковці, викладачі, аспіранти, ад’юнкти, здобувачі вищих навчальних закладів України.

Присутніх, за доброю традицією, привітали перший проректор Ю.П.Битяк Університету, проректор з наукової роботи А.П.Гетьман, проректор з науково-методичної роботи В.В.Комаров і завідувач кафедри цивільного права №1 В.І.Борисова.

Зокрема,  Ю.П.Битяк у виступі, високо оцінивши наукову діяльність і особистий внесок у створення і розвиток доктрини, назвав Василя Пилиповича Маслова «неперевершеною постаттю» і зазначив: «Особливим є те, що саме ця видатна людина стояла у витоків вітчизняної цивілістики і харківської школи».

На пленарному засідання виступили: професор кафедри цивільного права Київського університету імені Тараса Шевченка Н.С.Кузнєцова – «Розвиток цивільного права і завдання цивілістичної науки України», професор кафедри цивільного юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника А.В.Костроба – «Інтегративна теорія сутності юридичної особи», професор кафедри цивільного права та процесу Харківського національного університету внутрішніх справ Л.В.Красицька  – «Захист сімейних прав та інтересів публічно-правовими санкціями» та ін.

Роботу конференції було продовжено у двох секціях.

За результатами конференції видана збірка тез наукових доповідей та повідомлень.