Проведено IV регіональну студентську конференцію «Завдання господарсько-правової політики української держави»

Організатор: кафедра господарського права спільно з студентським самоврядуванням.

Захід відкрив завідувач кафедри господарського права Д.В.Задихайло, який зазначив: «Конференція присвячена найбільш актуальним питанням господарсько-правової політики держави на сучасному етапі її розвитку, а саме, проблемам інноваційного, зовнішньоекономічного права, правового забезпечення функціонування ринків окремих товарів та послуг тощо. Мета конференція −  залучення студентів до творчої наукової праці, зокрема, в такій складній та динамічній сфері, як господарсько-правове регулювання».

З доповідями на пленарному засіданні виступили Вікторія Бойко (Інститут підготовки  кадрів для органів юстиції України, 17 група) − «Договір про нерозголошення як спосіб захисту комерційної таємниці», Ельвіра Мулюкова (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 13 група) − «Проблема захисту комерційної таємниці»,  Надія Сорока (господарсько-правового факультет, 3 група) −  «Проблеми подолання недоліків законодавства у сфері публічних закупівель як прояв змови між замовником і учасником тендерних пропозицій» та ін.

За результатами роботи буде видано збірку студентських наукових робіт.