До Дня науки проведено VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Сектор безпеки України: актуальні питання науки та практики»

Захід організовано кафедрами адміністративного права та адміністративної діяльності, адміністративного права Університету.

У роботі конференції взяли участь майже 100 учасників як з України, так і зарубіжних країн:

науковці  із Варшавського університету (Республіка Польща), Університету Вармінсько-Мазурського в Ольштині (Республіка Польща), Варшавської політехніки (Республіка Польща), Академії суспільних наук (м.Лодзь, Республіка Польща), Університет штату Огайо (м.Маріон, США), Академії МВД Республіки Білорусь (м.Мінськ), Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Інституту законодавства Верховної Ради України (м.Київ), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Запорізького національного університету та ін.;

практичні працівники  Антитерористичного центру при СБУ, Європейської  поліцейської асоціації України,  Всеукраїнської асоціації поліграфологів, Асоціації правників України  та ін.;

студенти  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  та Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

учні Харківських загальноосвітніх шкіл та гімназій,  навчально-виховного комплексу «Домінанта» (м.Київ).

Відкрив пленарне засідання та привітав учасників із початком роботи конференції директор Слідчо-криміналістичного інституту Є.О.Алісов. Від організаторів заходу із вітальним словом виступила відповідальний секретар організаційного комітету, доцент кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності Ю.В.Мех.

Робота конференції відбулася на пленарному та секційних засіданнях за наступними напрями: сектор безпеки України: сучасні проблеми та тенденції розвитку; стратегічні комунікації; інформаційна безпека України: доктринальнi пiдходи та стан забезпечення; питання міжнародної та національної безпеки. інші питання, пов’язані із тематикою конференції.

На пленарному засіданні із доповідями виступили: директор Харківської обласної громадської організації «Народна ініціатива» О.Л.Амстіславський − «Роль правової науки в вирішенні сучасних безпекових проблем  в умовах глобалізації»; поліграфолог Всеукраїнської асоціації поліграфологів О.В.Клочков − «Використання поліграфа в діяльності правоохоронних органів: сучасний стан та перспективи розвитку»; доцент кафедри державно-правових дисциплін Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Н.А.Жук − «Західні технології «демократизації», «оксамитових» і «кольорових» революцій, переворотів і «керованого хаоса» як головні загрози безпеки людині, націям і людству в сучасному світі»; учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 124  Р.А.Халаімов  − «До питання національної безпеки України» та ін.

Конференцією схвалено резолюцію, в якій містяться ряд конкретних рекомендацій та пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства з питань сектору безпеки України.

Учасників нагороджено подяками від першого проректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Ю.П.Битяка та керівника  Європейської поліцейської асоціації України в Харківської області П.В.Овсяннікова, сертифікатами від директора Слідчо-криміналістичного інституту Є.О.Алісова.

За результатами конференції надрукована збірка тез наукових доповідей та повідомлень українською, англійською, польською, німецькою та російською мовами.