Відбулася ХІV Міжнародна наукова конференція аспірантів та студентів «Філософія і право»

Організатор − кафедра філософії Університету.

Захід зібрав понад 200 учасників із провідних навчальних закладів України, Словацької Республіки, Естонії, Іспанії, Республіки Польщі, Естонії, Ізраїлю та Японії.

Конференцію відкрив завідувач кафедри філософії О.Г.Данильян,  який окреслив головні завдання заходу і додав : «Зміцненню демократичних основ нашої держави, успішному подоланню кризових явищ і суспільному розвитку сприяє, зокрема, якісна професійна підготовка юристів, в якій значну роль відіграє філософське та філософсько-правове знання».

На пленарному засіданні виступили: В.Капліна (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 1 група) − «Альтернатива пандемії зла, яка виникла в ХХ столітті», І.Погуляник (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс, 4 група) – «Прагматизм в сфері прав людини і людської гідності», О.Діхтяр (міжнародно-правовий факультет,1 курс, 1 група) – «Філософські роздуми про сутність інформаційного суспільства» та ін.

Захід продовжив свою роботу у трьох секціях.

Доповідачі отримали грамоти від керівництва Університету.

За результатами надрукована збірка тез наукових повідомлень.