Асистент кафедри кримінального права № 1 Невідома Надія Володимирівна отримала премію Верховної Ради України як найталановитіший молодий учений

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок» від 16.03.2007 року № 775-V  було встановлено 20 премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим, які отримали вагомі наукові здобутки при проведенні фундаментальних і прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок.

22 травня 2018 року на засіданні Конкурсної комісії з призначення Премії, серед 55 робіт, експертами за науковими напрямками було проведено експертну оцінку представлених робіт та вибрано 20 переможців, які отримали найбільший рейтинг, серед яких претендент від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого кандидат юридичних наук, асистент кафедри кримінального права № 1 Невідома Надія Володимирівна; робота —  «Вчинення злочину організованою групою».