Шановні колеги! 21 вересня 2018 року у місті Одесі Національний університет «Одеська юридична академія» проводитиме міжнародну науково-практичну конференцію «Юридична наука в сучасному світі: здобутки та перспективи».

Конференція відбудеться в межах проекту «Наукові конференції Одеської школи права». Метою цієї конференції є обговорення широкого кола актуальних правових проблем сучасності, у тому числі перспективи розвитку вітчизняної науки в умовах євроінтеграції.
До участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, докторанти, співробітники судових і правоохоронних органів, органів державної влади й місцевого самоврядування як України, так і інших країн.
Для участі в конференції необхідно надіслати на електронну адресу оргкомітету odesa.law.school@nuoua.od.ua:
• заявку;
• відредаговані тези доповіді;
• відскановану квитанцію про сплату витрат, пов’язаних із публікацією тез доповіді.
Кінцевий строк подання матеріалів: 18 вересня 2018 року (включно).
З метою отримання більш детальної інформації, будь ласка, завантажте інформаційний буклет, що міститься у додатку до цього листа.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Науково-дослідна частина Національного університету «Одеська юридична академія»
вул. Академічна, 2, каб. 1009, м. Одеса, Україна, 65009
Офіційний веб-сайт: www.onua.edu.ua