Організатор: кафедра господарського права Університету спільно зі студентським організаційним комітетом.

Захід відкрив завідувач кафедри Д.В.Задихайло, який подякував студентам за участь, побажав плідної роботи під час обговорення проблем господарського права та  закликав  сміливо викладати свою точку зору.

З доповідями на пленарному засіданні виступили: Ірина Доденко − «Угода «Єдине небо» як запорука розвитку сфери авіаційних (повітряних) перевезень в Україні», Вікторія Бойко − «Претензійний порядок вирішення господарсько-правових спорів: напрями реформування українського законодавства»,  Марина Ковалівська − «Проблема забезпечення конкурентного середовища у залізничному комплексі України» та ін.

За результатами буде видано збірку студентських наукових робіт.