18-19 квітня 2019 року планується проведення міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики»

Шановні колеги!

Харківський науково-дослідний інститут судових експертиз

ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса (ХНДІСЕ) Міністерства юстиції України запрошує Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики», присвяченої 150-річчю від дня народження Заслуженого професора
М.С. Бокаріуса. Проведення конференції планується 18-19 квітня 2019 року на базі ХНДІСЕ.

До участі в конференції запрошуються наукові працівники, судові експерти, науково-педагогічні працівники вітчизняних та зарубіжних судово-експертних установ, вищих закладів освіти, аспіранти та здобувачі, працівники юридичної та правоохоронної галузей та інші.

Кінцевий строк подання матеріалів: 1 березня 2019 року (включно).

Робота міжнародної науково-практичної конференції проходитиме за такими тематичними напрямами:

• наукова спадщина Заслуженого професора М.С. Бокаріуса та її значення у розвитку сучасної теорії та практики судової експертизи;

• теорія, історія та методологія судової експертизи;

• законодавче забезпечення судово-експертної діяльності в Україні;

• актуальні питання теорії судової експертизи;

• експертна практика: сучасні методи та технології;

• експертна дидактика – перспективи розвитку;

• міжнародний досвід та перспективи розвитку судово-експертної діяльності в Україні та за кордоном;

• проблеми реформування судово-експертної діяльності в Україні;

• шляхи розвитку та вдосконалення науки і освіти у сфері судово-експертної діяльності.

Для перегляду додаткової інформації про міжнародну науково-практичну конференцію, Ви можете завантажити прикріплений до цього повідомлення файл українською, англійською або російською мовами.

З повагою, організаційний комітет

Харківський науково-дослідний інститут судових експертиз