29 січня 2019 року у Генеральній прокуратурі України відбулося нагородження

У вівторок, 29 січня 2019 року, у Генеральній прокуратурі України відбулося нагородження переможців другого щорічного конкурсу творчих та наукових робіт студентів ЗВО на теми прокурорсько-слідчої діяльності за участі Генерального прокурора України Юрія Луценка, заступника Генерального прокурора України Анжели Стрижевської, заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича, а також заступника Голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Фредеріка Весслау.

1Фото 1 (члени комісії Генеральної прокуратури України з переможцями конкурсу творчих робіт)

У конкурсі на тему «10 кроків прокурора до подолання корупції» взяли участь понад тисячу студентів усіх вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю «Право», з роботами у виді презентацій, творів, відео та віршів. Генеральний прокурор України Юрій Луценко, вітаючи переможців конкурсу, зазначив, що конкурс у цьому році вийшов на якісно новий рівень. Він коротко проінформував студентів про результати роботи органів прокуратури у сфері боротьби із корупцією та подякував за нові підходи до роботи прокурора, викладені в їх роботах. «Я побачив в цих роботах цікаві ідеї для подолання, в тому числі і внутрішньої корупції, а також бачення кроків, які треба зробити прокуратурі», — наголосив Юрій Луценко. Він коротко зупинився на кожній роботі, особливу увагу приділив аналізу робіт студентів ПЮІ, та побажав переможцям конкурсу вміння брати на себе відповідальність за свої рішення та кроки у цій боротьбі. «З ваших робіт видно, що ви готові йти цим шляхом», — зазначив Генеральний прокурор.

2фото 2 (Вітальне слово Генерального прокурора України Юрія Віталійовича Луценка)

Заступник Генерального прокурора України Анжела Стрижевська привітала переможців конкурсу та зазначила, що всі роботи мають дуже творчий характер. «В нас є сподівання, що майбутнє нашої країни в дуже надійних руках. Тому що молоде покоління виросло з певним «щепленням» від корупції як явища, що дуже негативно позначається на розвитку держави», — наголосила вона.

3Фото 3 (Заступник Генерального прокурора України Анжела Стрижевська разом з директором ПЮІ НЮУ ім. Ярослава Мудрого Лемешком О.М. та студентами-переможцями конкурсу)

Заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич також привітав переможців конкурсу з відзнаками, побажав успіхів і подальших досягнень у реалізації творчих і наукових планів та висловив переконання, що один із інструментів боротьби із корупцією – це гарна освіта.

4фото 4 (Заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич разом з директором ПЮІ НЮУ ім. Ярослава Мудрого Лемешком О.М. та студентами-переможцями конкурсу)

Заступник Голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Фредерік Весслау, в свою чергу, подякував за можливість участі в цьому заході. «Я захоплююсь вашою роботою над цією ініціативою, наскільки ви є небайдужими до проблеми корупції та розв’язання цієї проблеми, з якою стикається ваша країна», — звернувся він до студентів та зазначив, що питання боротьби і подолання корупції – це нелегке завдання, яке вимагає системних змін, насамперед у ставленні до цієї проблеми в суспільстві.

За результатами оцінки творчих робіт студентів, члени комісії Генеральної прокуратури України обрали переможців, серед яких є студенти Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого: Богдан Гавриш – студент 2-го курсу магістерського рівня вищої освіти та Горбатко Вікторія та Коваленко Ольга — студентки 4 курсу бакалаврського рівня вищої освіти.

5фото 5 (Заступник Генерального прокурора — Головний військовий прокурор Матіос Анатолій Васильович разом з директором ПЮІ НЮУ ім. Ярослава Мудрого Лемешком О.М. та студентами-переможцями конкурсу)