22 березня 2019 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»

Шановні студенти, аспіранти, докторанти і молоді вчені!

Запрошуємо Вас 22 березня 2019 року взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації», де відбудеться конкурс проектів за такими напрямами роботи:

1.Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності.

2.Наука та культура: збереження історико-культурної спадщини.

3.Наука та громадянське суспільство: соціальні проекти для покращення якості життя громади.

Переможці конкурсу проектів будуть нагороджені грамотами та грошовими винагородами, а всі учасники сертифікатами.

Захід відбудеться на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ:

Адреса оргкомітету: 04053, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, Київський університет імені Бориса Грінченка, науково-методичний центр досліджень, наукових проектів та програм (к. 104).

З питань участі у конференції звертатися за телефонами:

(044)234-41-12 (Патук Тетяна Миколаївна, методист НМЦ досліджень, наукових проектів та програм Київського Університету імені Бориса Грінченка);

(063)418-13-69 (Попова Альона Олексіївна, заступник голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка).

З повагою, секретар Голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка Колбасюк Лоліта!