Студентка Університету Альбіна Савінова стала переможцем стипендіального конкурсу наукових робіт з питань захисту, реалізації та охорони прав людини, присвяченого п’ятиріччю наукового журналу «Visegrad Journal on Human Rights»

27-05-2019, 11:01

Конкурс, організований за ініціативи та фінансової підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва, проводився в 2 етапи: I етап – подання конкурсних робіт; II етап – визначення стипендіальною комісією трьох кращих робіт.

В конкурсі взяли участь 53 студенти з Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету «Одеська юридична академія» та багатьох інших закладів вищої освіти України, де готуються фахівці у галузі права.

Більшість поданих на конкурс робіт були присвячені проблематиці прав людини у різних сферах правозастосування (права дитини, право на охорону здоров’я, гендерна рівність, екологічні права людини, права ув’язнених і т.д.).

Робота оцінювалася за такими критеріями: постановка завдань та їхнє розв’язання, наукова новизна роботи, логічність та послідовність викладення матеріалу, висновки дослідження, правильність оформлення списку використаних джерел і т.д.

24 травня стипендіальною комісією було визначено авторів трьох кращих робіт. Перше місце виборола студентка 5 курсу факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Альбіна Савінова.

Вітаємо Альбіну з перемогою й бажаємо нових успіхів на науковій ниві!