24-28 лютого 2020 р. студенти Університету пройшли стажування в Конституційному суді України

24-28 лютого студенти 4-го курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Олександр Белей, Богдан Трофімов, Юлія Шевченко проходили стажування в Конституційному суді України. Право на стажування студенти вибороли, ставши другими на IV Всеукраїнських змаганнях з конституційного правосуддя, організаторами яких спільно виступали Львівський національний університет імені Івана Франка, ГО “Центр конституційних ініціатив”, Конституційний суд України.

Студентів було закріплено за працівниками патронатної служби окремих суддів Конституційного суду України Віктором Кривенком, Олегом Первомайським та Ігорем Сліденком. Упродовж тижня члени команди «NLU Team» знайомилися зі структурою Конституційного суду України, досліджували процедуру конституційного провадження на кожному її етапі, аналізували особливості подання конституційної скарги, розбиралися з питаннями конфлікту конституційних цінностей та норм Конституції України, а також іншим чином покращували свої навички у галузі конституційного права України.