25.06.2020р. відбудеться круглий стіл «Економіко-правові проблеми розвитку та сприяння господарській діяльності в сучасних умовах»

Е-мейл Оргкомітету: conference.ndipzir@gmail.com

Організатори: Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІI круглого столу «Економіко-правові проблеми розвитку та сприяння господарській діяльності в сучасних умовах», в межах якого 25 червня 2020 року об 11.00 відбудеться вебінар у дистанційному режимі з використанням онлайн платформи Zoom за темою: «Бізнес-середовище: сучасні виклики і загрози». За матеріалами заходу буде видано електронний збірник наукових праць із присвоєнням  е-ISBN, який буде розміщено на сайтах організаторів та бібліотек.

Робочі мови круглого столу: українська, англійська, російська.

Доповіді студентів та учасників без наукового ступеня повинні подаватися із рецензією наукового керівника.

Для участі у заході необхідно до 15 червня 2020 рзаповнити заявку на участь за посиланням: https://forms.gle/EJwjiNPe7dxANN9c8надіслати: доповідь; відскановану рецензію (особи, які не мають наукового ступеня);  копію квитанції про оплату на e-mail: conference_ndipzir@ukr.net.

За розміщення доповідей в електронному збірнику наукових праць передбачена оплата у розмірі 150 грн.; у разі замовлення друкованого примірника – 200 грн.

НДІ правового забезпечення інноваційного розвитку НАПрН України, р/р UA40820172 0313201001201063777 ДКСУ, МФО 820172 ЄРДПОУ 36988898, призначення: оплата за публікацію у збірнику наукових праць 25.06.20, П.І.Б.

ДИСКУСІЙНІ НАПРЯМИ КРУГЛОГО СТОЛУ:

• Розвиток бізнес середовища в економіко-соціальній кризі: досвід України та ЄС.
  • Актуальні проблеми інституційного розвитку й підтримки підприємництва в умовах карантину (COVID-19) .
  • Актуальні питання земельного, аграрного та екологічного права. Проблеми ведення господарської діяльності в сільському господарстві.
  • Інновації та інтелектуальна власність.
  • Професійний розвиток працівників як передумова розвитку держави в умовах нових світових викликів.

*Приймаються наукові доповіді з різних галузей правових та економічних наук.

Правові науки:

1. Теорія держави і права;
  2. Адміністративне право та процес;
  3. Цивільне право та процес;
  4. Господарське право та процес;
  5. Фінансове право;
  6. Трудове право, право соціального забезпечення;
  7. Земельне, аграрне, екологічне право;
  8. Міжнародне публічне та приватне право.

Економічні науки:

1. Управління фінансовими послугами.
  2. Банківська справа.
  3. Світова економіка та міжнародні економічні відносини.
  4. Соціальні проблеми сучасної ринкової економіки.
  5. Економічна безпека.

Джерело:http://ndipzir.org.ua/archives/6291