Вступникам до аспірантури

До уваги вступників до аспірантури!

У зв’язку з карантином вступні випробування до аспірантури на 1-му та 2-му потоках будуть проходити з 11 серпня по 04 вересня 2020 року.

Прийом документів на 2-ий потік — з 15 до 26 червня 2020 року.

Вступники до аспірантури на 2-й потік особисто подають заяву про участь у конкурсному відборі до аспірантури Університету в паперовій формі (зі згодою про обробку персональних даних) з усіма додатками до неї:

Головний корпус Університету,

відділ аспірантури і докторантури, кім.43,

тел. (057) 704-93-78.

Також можливо надсилання вступником до аспірантури заяви в паперовій формі з усіма додатками до неї під час карантину (з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19) рекомендованою кореспонденцією з повідомленням про вручення на поштову адресу: «Відділ аспірантури і докторантури, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, вул. Пушкінська, 77, м. Харків, 61024». У такому випадку оригінали документів пред’являються вступником до початку проведення вступних іспитів.