Акредитація освітніх програм

Відомості про самооцінювання Програма виїзду експертної групи Звіт експертної групи про результати акредитації Висновок галузевої експертної ради Рішення Національного агентства

Освітня програма «Право» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, спеціальність 081 «Право»

Відомості Програма Звіт Висновок Рішення

У рамках акредитаційної експертизи освітньої програми «Право» третього рівня вищої освіти відбудеться відкрита зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Запрошуються всі охочі.

ID 46777 Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, ОНП «Право»

Пароль:

Освітня програма «Міжнародне право» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, спеціальність 293 «Міжнародне право»

Відомості Програма Звіт Висновок Рішення

У рамках акредитаційної експертизи освітньої програми «Міжнародне право» третього рівня вищої освіти відбудеться відкрита зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Запрошуються всі охочі.

ID 46778 Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, ОНП «Міжнародне право»

Пароль:

Освітня програма «Міжнародне право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальність 293 «Міжнародне право»

Відомості Програма Звіт Висновок Рішення

У рамках акредитаційної експертизи освітньої програми «Міжнародне право» першого рівня вищої освіти відбудеться відкрита зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Запрошуються всі охочі.

ID ________ Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, ОПП «Міжнародне право»