2 квітня 2021 р. відбулася науково-практична онлайн конференція студентів та аспірантів «Ринок землі: практика застосування законодавства»

Організаторами виступила кафедра земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Захід проходив у online форматі з використанням сервісу Zoom. Його учасниками стали аспіранти та студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, аспіранти Національного університету біоресурсів і природокористування України, студенти Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Загалом у конференції приймали участь 127 учасників.

Відкрив конференцію і виступив з вітальним словом к.ю.н., доцент кафедри земельного та аграрного права Санніков Дмитро Валерійович.

Конференція проходила за такими тематичними напрямками:

1. Вільний обіг земель (модератор: Шарапова С.В., к.ю.н, доцент кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)
  2. Об’єднані територіальні громади: проблеми та шляхи їх вирішення (модератор: Хомінець С.В., к.ю.н, доцент кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)
  3. Набуття прав на землі сільськогосподарського призначення при скасуванні мораторію (модератор: Лісова Т.В., к.ю.н, доцент кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)
  4. Запобігання рейдерству у земельній сфері (модератор: Чирик А.О., к.ю.н, асистент кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)
  5. Діджиталізація у земельних правовідносинах (модератор: Золотарьова Д.М., к.ю.н, асистент кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)

На конференції панувала атмосфера невимушеного спілкування, змістовні виступи доповідачів викликали зацікавленість аудиторії та спонукали до дискусії, що надало можливість розглянути актуальні та важливі питання.

За результатами конференції буде видано електронний збірник тез.

Офіційний Instagram, Telegram канал кафедри земельного та аграрного права НЮУ ім. Ярослава Мудрого

www.instagram.com/land_agrarian_law