До 5 липня 2021 р. оголошується конкурс на навчання в 1 семестрі 4 курсу бакалаврату за програмою академічної мобільності з Чагським Університетом (місто Мерсін, Туреччина) із виплатою стипендії на навчання

Вимоги до кандидатів:

-бути студентом 3 курсу;
-мати середній бал не нижче ніж 85;
-володіти англійською мовою не нижче рівня В2-С1, який підтверджений сертифікатом;
-мати чинний закордонний паспорт;
-а головне – мати жагу до навчання за кордоном!
Для участі у конкурсі необхідно надіслати документи відповідно до встановленого дедлайну та заповнити онлайн форму:
📌мотиваційний лист англійською мовою (до 3 стр.);
📌довідка з деканату про результати навчання, з середнім балом не нижче ніж 85;
📌відповідний сертифікат, що підтверджує рівень знання англійської мови;
📌копія закордонного паспорту;
📌перелік наукових публікацій (за наявності);
📌перелік наявних сертифікатів за результатами проходження освітніх програм (за наявності).
Документи надсилаються до 05 липня 2021 року (включно) за лінком
Конкурс із зареєстрованими кандидатами буде проведено 12 липня 2021 року із використанням платформи ZOOM (посилання буде надіслано після проходження реєстрації).
Зверніть увагу, що документи студентів, які вже пройшли відбір на навчання за програмою академічної мобільності до інших університетів, розглядатися не будуть.

У разі виникнення додаткових питань, ви можете звернутися до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за номером: +38 (057) 704 89 65 або на пошту o.o.nanarova@nlu.edu.ua.