22-23 вересня 2021 р. відбудеться Осіння юридична школа для студентів «21Kharkiv Real Estate & Construction School’ 21»

Шановні студенти!

У вас є чудова можливість взяти участь у першій осінній юридичній школі для студентів – Kharkiv Real Estate & Construction School’ 21, яка проходитиме в межах V-го Харківського міжнародного юридичного форуму 22-23 вересня.

Захід проводитиметься OFFLINE за адресою: вул. Пушкінська, 84 (Навчально-бібліотечний комплекс), 9 поверх.

Ви зможете відвідати 5 лекцій та майстер-класів від кращих фахівців країни в питаннях нерухомості та будівництва.

На заході будуть розглянуті новели у сфері землевідведення, актуальні проблеми будівельного права, судовий захист прав власників нерухомості та інвесторів будівництва тощо.

Одним із наочікуваніших спікерів цьогорічного Форуму, зокрема, Школи є Владислав КИСІЛЬ – партнер KPD CONSULTING LAW FIRM. Пан Кисіль визнаний одним з провідних експертів у правових питаннях будівництва та нерухомості в Україні. У 2020 році він вчергове був потрапив до списку кращих юристів країни в категорії Банківське та Фінансове право. А нещодавно Владислав Кисіль увійшов у 6 кращих юристів країни в галузі нерухомості.

Зареєструватися на Школу та більш детально ознайомитися з програмою заходу можна за посиланням

Після реєстрації на вашу пошту надійте лист-підтвердження.

Учасникам школи передбачено видачу сертифікату!

У разі виникнення запитань звертайтеся до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за телефоном (057) 704 89 65 або на пошту: erasmus@nlu.edu.ua

Веб-сайт:https://legalforum.nlu.edu.ua/events/kharkiv-real-estate-construction-school-21/