Науковці кафедри теорії і філософії права Університету взяли участь у ХХIX Всесвітньому конгресі з філософії права і соціальної філософії «Гідність. Демократія. Багатоманітність»

Викладачі кафедри теорії і філософії права – професор С.І. Максимов та асистентка Н.І. Сатохіна – представили Україну на ХХIX Всесвітньому конгресі з філософії права і соціальної філософії «Гідність. Демократія. Багатоманітність», який відбувся під егідою Міжнародної асоціації філософії права і соціальної філософії (IVR) у м. Люцерн (Швейцарія). Захід зібрав близько 1300 учасників з усіх куточків світу.

Харків’яни презентували доповіді «Досвід людської гідності» (проф. С.І. Максимов) та «Досвід права і досвід безправ’я: герменевтична перспектива» (Н.І. Сатохіна) в рамках спеціального семінару «Досвід права».

Детальний огляд Конгресу та переклади ключових пленарних лекцій будуть опубліковані в журналі «Філософія права і загальна теорія права».