Актуальні шляхи удосконалення українського законодавства обговорено на Х Всеукраїнської науково-практичної конференції

Захід організовано Юридичною клінікою Університету.

У конференції взяли участь студенти не лише різних інститутів та факультетів Університету, а  інших міст України. Власними думками ділилися  43 учасники.

До дискусії долучилися і викладачі, зокрема: асистент кафедри цивільного права №1 Карина Кацюба, асистент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Катерина Кулик  та викладачі кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Національного університету біоресурсів та природокористування України (м. Києв) – Сергій Кідалов та Наталія Кідалова.

Випускники Університету  Назарій Жданюк та Андрій Казакевич  виступили з доповідями, ідея яких виникла саме під час здійснення ними практичної діяльності.

Учасники конференції охопили широке коло питань різних галузей права і пропонували механізми їх вирішення.

За підсумками роботи видано збірник статей та доповідей, а учасників нагороджено сертифікатами за активну участь.