Університет продовжує стратегічний курс із інтернаціоналізації освіти

27-11-2019

Завдяки кредитній мобільності студенти Університету мають  можливість провести один навчальний семестр за кордоном.

Алісія Нестєрова (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс)  поділилася своїми враженнями від навчання в Литві:  «Мені завжди було цікаво отримати досвід навчання в іншій країні і я вдячна моєму Університету за таку можливість. Я не раз була в Литві, але в якості студента їхала вперше. Нервувала більше про навчальний процес, чи буде мені складно, чи достатньо в мене хороша англійська. Усі сумніви розвіялися в перший же місяць навчання, швидко звикаєш до мовного середовища і до навчальної атмосфери. Це чудова нагода не лише освоїти англійську, а й почати вчити литовську, німецьку, іспанську. Самі студенти ставали викладачами своєї рідної мови і запрошували всіх бажаючих на вечора їх культури.

Приємно здивувало, що можна вибирати предмети, які подобаються і дійсно з задоволенням відвідувати лекції. Іноді просто хотілося побути в бібліотеці, навіть, коли не було занять. Мені складно передати захоплення від участі в житті Університету, починаючи від театральних концертів, закінчуючи змаганнями зі стрільби з лука. Крім цього, Університет з радістю приймав будь-які пропозиції студентів, так ми заснували театр імпровізації.

Просто з геометричною прогресією зустрічаєш нових, шалено цікавих людей і вони стають твоїми друзями. Напевно, це найцінніше – друзі по всьому світу.

Обов’язково візьміть участь в академічній кредитній мобільності, воно того варте!»

З метою активізації міжуніверситетського міжнародного співробітництва, а також впровадження альтернативної траєкторії освіти, студентам пропонується взяти участь в програмах мобільності.

Перелік актуальних можливостей:

1. Mykolas Romeris University (місто Вільнюс);
  2. Masaryk University (місто Брно);
  3. University of Montpellier (місто Монпельє);
  4. University of Lodz (місто Лодзь);
  5. Universidade de Lisboa (місто Лісабон);
  6. University of Milan (місто Мілан);
  7. East China University of Political Science and Law;
  8. University of Santiago de Compostela (місто Сантьяго-де-Компостела).
  9. Школа права Таллінського технічного університету (м. Таллінн, Естонія)

Користуючись перевагами академічної мобільності, Ви отримуєте чудову можливість познайомитися з культурою і системою освіти іншої країни, поліпшити володіння іноземними мовами, знайти нових друзів і здобути безцінний досвід. Участь в програмі студентського обміну буде прекрасним доповненням до Вашого диплому про вищу освіту і, безумовно, підвищить Вашу конкурентоспроможність на ринку праці.

Контактні особи:

1. Нанарова Ольга Олександрівна, пошта o.o.nanarova@nlu.edu.ua, +38 (066) 05 15 288, роб. тел. +38 (057) 704 89 64, каб. 87;
  2. Гринчак Алла Анатоліївна, пошта a.a.grynchak@nlu.edu.ua, +38 (050) 220 26 74, роб. тел. +38(057)704 93 31, каб. 92.