21 грудня 2019 р. студенти Університету моделювали Раду Безпеки ООН

Напередодні Дня дипломатичного працівника студентами міжнародно-правового факультету було проведено модельне засідання Ради Безпеки ООН, темою якого стали кібербезпека та протидія цифровій злочинності.

Майбутні дипломати, що представлялили 12 країн, понад п’ять годин дискутували в умовах, наближених до діяльності Ради Безпеки ООН, результатом чого стало ухвалнення Резолюції.

Моделювання засідання Ради Безпеки дало студентам можливість застосувати на практиці свої знання з міжнародного права та удосконалити ораторські навички.

«Ця модель справила на мене неймовірне враження! Рівень підготовки як учасників, так і організаційного комітету був на висоті. Такі заходи ще більше мотивують та надають поштовх до подальшого розвитку. Тож, тепер я впевнена, що це точно не остання моя участь у моделях!» – ділиться враженнями учасниця засідання Марина Харіна, студентка третього курсу міжнародно-правового факультету.

Організаторами заходу виступили студентки третього курсу Ярина Желдак та Марія Попович.

«Ще з самого літа ця модель планувалася, поступово додавалися нові і нові деталі, починаючи з тематики засідання, і закінчуючи кольором емблеми. Довга підготовка виправдала себе – засідання вийшло динамічним та сповненим яскравих моментів. Особливо вразила ґрунтовна підготовка делегатів та фідбек, які дають сили та наснагу організовувати подібні заходи у майбутньому», – розповідає організаторка заходу Марія Попович.

Кожен учасник отримав сертифікат за участь, а звання найкращого делегата, обраного таємним голосуванням, отримала Тетяна Бережна, студентка першого курсу магістратури міжнародно-правового факультету.

Рух MUN (Model United Nations) дуже популярний у світі, участь у таких заходах високо цінується роботодавцями у майбутньому, адже це дозволяє поглянути зсередини на міжнародно-правові процеси і на власному досвіді відчути складнощі та тонкощі роботи дипломатом.