23-24 листопада 2019 року Голова Дебатногого клубу Університету Андрій Касьяненко став топ-спікером найбільшого турніру у Східній Європ

Дебатний турнір «Кубок Одеси» є найбільшим дебатним турніром у Східній Європі та щороку нараховує близько 100 команд. Цього року його проводили в вдесяте.

У ролі головного суді виступив колишній Голова Дебатного клубу НЮУ Радислав Ткаченко.

Марія Волга стала топ-спікером і переможцем у треку «новачки». Окрім неї у треку «новачки» гідно представили клуб Анна Лисюк, Марко Бачурін та Андрій Чукаль, які вийшли до півфіналу змагань, а Всеволод Марценюк і Владислав Ільченко дійшли до фіналу.

У півфінал треку «досвідчені» увійшов випускник Університету Роман Матюшко, а у фіналі Дебатний клуб представили Андрій Касьяненко та Поліна Сороколіт

Також Андрій Касьяненко став топ-спікером турніру, набравши у відбіркових раундах — максимальний результат – 15 балів з 15 можливих, отримавши 5 перших місць у 5-ти раундах поспіль. У результаті діючий голова Дебатного клубу Університету став першим спікером з двохсот учасників.