19.06.2020 р. відбудеться Міжнародна студентська наукова конференція «Модернізація та сучасні українські та світові наукові дослідження»

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

Форма участі: дистанційна
Тематика конференції: мультидисциплінарна (всі галузі наук).
Офіційна мова конференції: українська.
Мова написання матеріалів: будь-яка.
Обсяг матеріалів: від 2 до 10 сторінок.

Місто
проведення
проведення
Прийом
матеріалів
Публікація
на сайті
Поштова
розсилка
Тернопіль, UKR 19.06.2020 до 15.06.2020 19.06.2020 29.06.2020

ДЕТАЛЬНО ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ:

Конференцію зареєстровано УкрІНТЕІ (державна наукова установа у сфері управління МОН України). Посвідчення № 299 від 18.05.2020. Інформацію буде зазначено на сертификаті та в збірнику.

Матеріали конференції будуть опубліковані в збірнику та знаходитимуться у відкритому доступі на сайті на умовах ліцензії CC BY 4.0 International.

Збірнику буде присвоєно унікальний коди ISBN та DOI. Окрім цього, кожній роботі в збірнику можна присвоїти унікальний DOI за бажанням автора,або замовити швидку індексацію роботи в Google Scholar.

Кожний учасник отримає іменний сертифікат.

Безкоштовно кожен учасник може зробити запит на термінове отримання офіційного підтвердження про участь у конференції, завіреного ЕЦП та електронною печаткою.

Друковані примірники збірників за матеріалами конференції та сертифікатів надсилаються авторам сервісами УкрПошта або Нова Пошта на вибір. Всі посилки надсилаються виключно з трек-номером. Можлива доставка закордон.

Учасниками конференції можуть бути:

— самостійно або з науковим керівником: здобувачі вищої освіти II-IV курсів, магістранти, аспіранти, докторанти;
— лише з науковим керівником: здобувачі вищої освіти I курсів, а також здобувачі середньої освіти у рамках участі в проектах, олімпіадах, грантах тощо.
— лише у ролі наукового керівника: науково-педагогічні працівники ВНЗ, викладачі шкіл, коледжів, працівники науково-дослідних установ, лабораторій тощо.

Усю інформації стосовно вимог, термінів, реквізитів, а також калькулятор вартості та анкету учасника розміщено на сторінці конференції (посилання знизу). Інформаційний лист конференції доступний для завантаження.

РОЗМІР ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ВНЕСКУ:

Сума внеску за публікацію роботи, залежно від її обсягу, становить:

від до 5 сторінок від 6 до 10 сторінок
100 UAH 150 UAH
Електронний збірник (.pdf) безкоштовно (включено в вартість публікації)
Іменний сертифікат кожному учаснику безкоштовно (включено в вартість публікації)
Друкований примірник збірника 50 UAH
Індексація в Google Scholar 30 UAH
Присвоєння DOI роботі 60 UAH

Cертифікат видається українською мовою та надсилається учаснику в електронному і, за необхідності, друкованому вигляді (без сплати додаткових платежів за друк).

Розмір організаційного внеску зручно розрахувати за допомогою інтерактивного онлайн-калькулятора на веб-сторінці конференції.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ ТА ОПУБЛІКУВАТИ РОБОТУ:

Щоб взяти участь у конференції, Вам необхідно:
① ознайомитись з вимогами до матеріалів та відповідно до них оформити свою роботу;
② використовуючи калькулятор на сайті підрахувати розмір власного організаційного внеску;
③ сплатити організаційний внесок будь-яким зручним способом;
④ заповнити електронну анкету на участь, прикріпивши матеріали та квитанцію про оплату.

Веб-сайт конференции: https://ukrlogos.in.ua/ua_conference_19_06_2020.php

Адрес: вул. Зодчих 40, м. Вінниця Вінницька обл., Україна; 21037

Е-мейл Оргкомитета: liga@ukrlogos.in.ua

Организаторы: Молодіжна наукова ліга (МНЛ)