16 червня 2020 р. в режимі онлайн викладачі Університету взяли участь у роботі над новим навчальним курсом для суддів щодо місцевих виборів в Україні

Асистенти кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Богдан Мохончук та Павло Романюк взяли участь у роботі над новим навчальним курсом для суддів окружних і апеляційних адміністративних судів та місцевих загальних як адміністративних судів щодо місцевих виборів в Україні 2020. Навчальний курс організовано Національною школою суддів України у співпраці з IFES Україна.

16 червня в режимі онлайн відбулося перше засідання групи розробників нового навчального курсу.

У засіданні взяли участь: проректор з науково-дослідної та науково-методичної роботи Національної школи суддів України Наталія Шукліна,  заступник директора тестологічного центра Національної школи суддів України Михайло Цуркан, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Олена Губська, менеджер з питань громадської освіти та виборчого правосуддя IFES Україна Юрій Піскалюк, старший асистент проекту IFES Україна Ірина Будз, консультант IFES Україна Денис Ковриженко, асистенти кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Богдан Мохончук і Павло Романюк та провідний науковий співробітник відділу науково-методичного забезпечення діяльності судів та суддівського врядування НШСУ Руслана Арланова.

Обговорено програму курсу, визначено учасників групи з його розробки, наповнення курсу і навчального посібника для суддів та здійснено розподіл обов’язків серед розробників. Також було визначено орієнтовні дати проведення тренінгів для тренерів.