Шановні студенти!

Фонд Конрада Аденауера надає підтримку для навчання іноземців у вищих навчальних закладах Федеративної Республіки Німеччина. Завдяки такому сприянню молоді люди мають можливість здобути диплом вищого навчального закладу ФРН (магістерська стипендія) або ступінь доктора наук (написання та захист дисертації) й поглибити свої фахові знання. Таким чином ФКА хоче зробити внесок у підвищення кваліфікації молодих науковців, очікуючи, що згодом на своїй Батьківщині стипендіати зможуть взяти на себе відповідальність за розвиток держави та суспільства, зокрема – у політиці та публічному управлінні, науці та економіці, мас-медіа та культурі, а також у міжнародних організаціях.

Хто може претендувати на надання сприяння?

Подавати заявки можуть студенти всіх наукових дисциплін, які найпізніше станом на червень 2021 року закінчать щонайменше чотири курси вищого навчального закладу.

Кандидати також повинні відповідати таким критеріям:

• дуже добрі результати навчання в школі та у вищому навчальному закладі;
  • добре знання німецької мови (B2 / середній рівень);
  • громадська активність;
  • максимальний вік: 30 років на момент подання заявки.

Надання стипендії розпочинається з зимового семестру 2021-2022 року або з літнього семестру 2022 року. Тому рекомендуємо також студентам, котрі зараз закінчують третій рік бакалаврату та мають намір вступати на магістратуру наступного року, подавати документи вже зараз. Вступати до німецького вищого навчального закладу Ви зможете і після того, як Вам буде погоджено надання стипендії, якщо Ви повідомите нас у заяві про те, на яку магістерську програму або захист якої дисертації Ви хочете отримати стипендію.

Заява

Якщо ви зацікавилися цією можливістю, рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з веб-сторінкою про підтримку іноземних студентів (https://www.kas.de/de/web/begabtenfoerderung-und-kultur/auslaendische-studierende). Там ви знайдете всю необхідну інформацію щодо процесу подання документів та відбору стипендіатів, умови стипендії та Список найпоширеніших питань (https://www.kas.de/uk/web/ukraine/einzeltitel/-/content/stipendii-fondu-konrada-adenauera-dla-navcanna-v-nimeccini).

Кінцевий термін подання документів: 28 лютого 2021 року!

Після першого ознайомлення з документами відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду в онлайн-форматі, що відбудеться орієнтовно наприкінці квітня 2021 року.

Пакет документів має бути надісланий у електронному та паперовому форматах:

на електронну адресу: Juri.Silvestrow@kas.de

на поштову адресу: