Разова спеціалізована вчена рада для захисту дисертації Федорова Олега Володимировича

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 2024-04 створена для захисту дисертації ФЕДОРОВА Олега Володимировича «Інформаційні методики дослідження злочинності» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 081«Право» (Наказ № 119 від 28.03.2024 р.)

Адреса спеціалізованої вченої ради:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

вул. Григорія Сковороди, 77, м. Харків, 61024, тел. (057) 704-93-61

Захист відбудеться

Трансляція захисту дисертації – https://nauka.nlu.edu.ua/nauka/%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%80%d1%83%d0%b1%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b8/razova-speczializovana-vchena-rada-dlya-zahystu-dysertacziyi-fedorova/

Склад ради

Склад ради:
Голова ради
– Головкін Богдан Миколайович – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінально-правової політики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Рецензенти:
– Шевчук Віктор Михайлович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
– Радутний Олександр Едуардович – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Опоненти:
– Філіпенко Наталія Євгенівна – докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри права гуманітарно-правового факультету Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»;
– Подільчак Ольга Миколаївна – кандидатка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу факультету міжнародної торгівлі та права Державного торгівельно-економічного університету».

Рішення спеціалізованної вченої ради

Висновок