ІІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ І ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини

01.11.2023 @ 08:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Мета Конкурсу: популяризація серед здобувачів вищої освіти і молодих учених України людиноцентричного підходу ООН до розвитку, Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини, Глобального договору ООН, Європейської соціальної хартії, Рекомендації Rec/CM(2016)3 Комітету міністрів Ради Європи з прав людини та бізнесу; сприяння активізації та підтримка їх науково-дослідної роботи за складних обставин воєнного стану, вироблення ними пропозицій щодо науково-практичних рішень для забезпечення, дотримання і захисту соціальних та економічних прав людини у сфері господарської діяльності в умовах війни і повоєнного відновлення, включно шляхом реалізації Цілей сталого розвитку України, Національної стратегії у сфері прав людини, Національної економічної стратегії, Плану відновлення України, ін., розроблення майбутньої Української доктрини. Напрацювання поширюватимуться серед органів державної влади та органів місцевого самоврядування.”>http://Мета Конкурсу: популяризація серед здобувачів вищої освіти і молодих учених України людиноцентричного підходу ООН до розвитку, Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини, Глобального договору ООН, Європейської соціальної хартії, Рекомендації Rec/CM(2016)3 Комітету міністрів Ради Європи з прав людини та бізнесу; сприяння активізації та підтримка їх науково-дослідної роботи за складних обставин воєнного стану, вироблення ними пропозицій щодо науково-практичних рішень для забезпечення, дотримання і захисту соціальних та економічних прав людини у сфері господарської діяльності в умовах війни і повоєнного відновлення, включно шляхом реалізації Цілей сталого розвитку України, Національної стратегії у сфері прав людини, Національної економічної стратегії, Плану відновлення України, ін., розроблення майбутньої Української доктрини. Напрацювання поширюватимуться серед органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Дата:
Час:
Подія Категорія:

Організатор

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки (Інститут), Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Донецьким науковим центром НАН України та МОН України, Офісом аналітики та консультацій з питань сталого розвитку у співпраці та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні й Проєкту Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні».