«Захист конституційних прав за допомогою адміністративної юстиції в Німеччині, Казахстані і в Україні»

22 Квітня @ 08:00 - 26 Квітня @ 17:00
Завантаження Події
  • Це подія пройшло.
  • Дата проведення - 22-26 квітня
  • Місце проведення - м. Астана, Республіка Казахстан
  • Дата подачі матеріалів - до 7 лютого
  • Інформаційний лист

‼️Якщо ви:
• студент / студентка бакалавріату (від третього курсу), магістратури чи докторантури освітньої програми «Право» українського університету
• цікавитесь публічним правом і міжнародним співробітництвом
• володієте англійською/німецькою мовою на рівні не нижче В 2

Тоді ми запрошуємо вас до участі (на конкурсній основі)!

‼️Захід відбудеться з 22 по 26 квітня 2024 року на базі Maqsut Narikbayev University, м. Астана, Республіка Казахстан.

‼️Організатори забезпечують фінансування проїзду, проживання і харчування учасників з України.

‼️Для участі у відборі необхідно до 7 лютого 2024 заповнити реєстраційну форму і прикріпити наступні документи на англійській чи німецькій мові:
• резюме
• мотиваційний лист (до 2 сторінок)
• підтвердження досягнень в навчанні (сертифікати, грамоти)

‼️Посилання на форму для реєстрації: https://forms.gle/zpKztScBRU79SBgBA

‼️Після 7 лютого 2024 р. буде проведено онлайн співбесіду з кандидатами на участь у проекті.

В разі виникнення питань просимо звертатися до організаційного комітету: zdr@kazguu.kz

Початок:
22 Квітня @ 08:00