Разова спеціалізована вчена рада для захисту дисертації ГРИГОРЕНКА Андрія Олександровича

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 2023-24 створена для захисту дисертації ГРИГОРЕНКА Андрія Олександровича «Використання методу реконструкції під час проведення слідчих (розшукових) дій» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 081«Право» (Наказ № 303 від 23.11.2023 р.)

Адреса спеціалізованої вченої ради:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77 тел. 704-93-61

Захист відбудеться 23 січня 2024 о 10.00 у залі № 5 у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Трансляція захисту дисертації – https://nauka.nlu.edu.ua/nauka/%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%80%d1%83%d0%b1%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b8/razova-speczializovana-vchena-rada-dlya-zahystu-dysertacziyi-grygorenka/

Склад ради

Склад ради:

Голова ради

– Капліна Оксана Володимирівна – докторка юридичних наук, професорка, завідувачка кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Рецензент

– Капустіна Марієтта Владиславівна – кандидатка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

– Негребецький Владислав Валерійович – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Опоненти:

– Стратонов Василь Миколайович – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри національного, міжнародного права та правоохоронної діяльності Херсонського державного університету;

– Чорноус Юлія Миколаївна – докторка юридичних наук, професорка,  професорка кафедри криміналістики та судової медицини Національної академії внутрішніх справ.

Рішення спеціалізованної вченої ради