Разова спеціалізована вчена рада для захисту дисертації ЛЕВИЦЬКОЇ Юлії Андріївни

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 2023-43 створена для захисту дисертації ЛЕВИЦЬКОЇ Юлії Андріївни «Забезпечення права засуджених до позбавлення волі на охорону здоров’я» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 081«Право» (Наказ № 342 від 22.12.2023 р.)

Адреса спеціалізованої вченої ради:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77 тел. 704-93-61

Захист відбудеться 22 березня 2024 о 10.00 у залі № 5 у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Трансляція захисту дисертації – https://nauka.nlu.edu.ua/nauka/spec-rada/razova-speczializovana-vchena-rada-dlya-zahystu-dysertacziyi-levyczkoyi/

Склад ради

Голова ради

– Гуторова Наталія Олександрівна – докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Рецензенти:

– Головкін Богдан Миколайович – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінально-правової політики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

– Таволжанський Олексій Володимирович – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінально-правової політики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Опоненти:

– Колб Олександр Григорович – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінальної юстиції Державного податкового університету;

– Конопельський Віктор Ярославович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального права та кримінології Одеського державного університету внутрішніх справ.

Рішення спеціалізованної вченої ради