Разова спеціалізована вчена рада для захисту дисертації ЛИМАРЬ Ірини Володимирівни

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 2023-14 створена для захисту дисертації ЛИМАРЬ Ірини Володимирівни «Судовий контроль за виконавчим провадженням у цивільному процесі» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 081«Право» (Наказ № 246 від 27.09.2023 р.)

Загальна інформація

Захист відбудеться 27 листопада 2023 о 14.00 у залі № 5 у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Трансляція захисту дисертації – https://nauka.nlu.edu.ua/nauka/spec-rada/razova-speczializovana-vchena-rada-dlya-zahystu-dysertacziyi-lymar/

Адреса спеціалізованої вченої ради:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77 тел. 704-93-61

Склад ради

Склад ради:

Голова ради

– Вільчик Тетяна Борисівна – докторка юридичних наук, професорка, доцентка каферди цивільної юстиції та адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Рецензент

– Овчаренко Олена Миколаївна – докторка юридичних наук, професорка, доцентка каферди цивільної юстиції та адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

– Сібільов Денис Михайлович – кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільної юстиції та адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Опоненти:

– Кройтор Володимир Андрійович – доктор юридичних наук, професор кафедри цивільного права та процесу Харківського національного університету внутрішніх справ;

– Щербак Світлана Володимирівна – кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри права та методики викладання правознавства Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Рішення спеціалізованної вченої ради

Аудіозапис захисту