Разова спеціалізована вчена рада для захисту дисертації ШУЛЬГИ Вікторії Олексіївни

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 2023-49 створена для захисту дисертації ШУЛЬГИ Вікторії Олексіївни «Правове регулювання захисту культурних цінностей в праві Європейського Союзу» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 293 «Міжнародне право»  (Наказ № 342 від 22.12.2023 р.)

Адреса спеціалізованої вченої ради:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77 тел. 704-93-61

Захист відбудеться 20 лютого 2024 о 10.00 у залі № 5 у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Трансляція захисту дисертації – https://nauka.nlu.edu.ua/nauka/spec-rada/razova-speczializovana-vchena-rada-dlya-zahystu-dysertacziyi-shulgy/

Склад ради

Голова ради

– Яковюк Іван Васильович – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри права Європейського Союзу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Рецензенти:

– Анакіна Тетяна Миколаївна – кандидатка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри права Європейського Союзу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

– Маринів Іванна Ігорівна – кандидатка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри права Європейського Союзу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Опоненти:

– Кошиков Денис Олександрович – доктор юридичних наук, доцент, доцент кафедри адміністративного права і процесу, фінансового та інформаційного права Львівського університету бізнесу та права;

– Котляр Ольга Іванівна – кандидатка юридичних наук, доцентка, завідувачка кафедри міжнародного права Ужгородського національного університету.

Рішення спеціалізованної вченої ради