Таш’ян Роман Іванович

Повідомляю, що 09 липня 2024 року в залі № 5 о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.086.02 у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук ТАШ’ЯНА  РОМАНА  ІВАНОВИЧА «Недійсність правочинів у цивільному праві України» за спеціальністю 12.00.03 «Цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право».

Офіційні опоненти:

• доктор юридичних наук, професор Труба Вячеслав Іванович, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, ректор;
  • доктор юридичних наук, професор Якубівський Ігор Євгенович, Львівський національний університет імені Івана Франка, професор кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету;
  • доктор юридичних наук, професор Мічурін Євген Олександрович, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, професор кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету.

Дисертація

Реферат