Разова спеціалізована вчена рада для захисту дисертації БОКОВИКОВОЇ Євгенії Олександрівни

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 2023-25 створена для захисту дисертації БОКОВИКОВОЇ Євгенії Олександрівни «Правове регулювання міжбюджетних відносин при формуванні доходів місцевих бюджетів» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 081«Право» (Наказ № 303 від 23.11.2023 р.)

Адреса спеціалізованої вченої ради:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77 тел. 704-93-61

Захист відбудеться 31 січня 2024 о 14.00 у залі № 5 у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Трансляція захисту дисертації – https://nauka.nlu.edu.ua/nauka/spec-rada/razova-speczializovana-vchena-rada-dlya-zahystu-dysertacziyi-bokovykovoyi/

Склад ради

Склад ради:

Голова ради

– Кобильнік Дмитро Анатолійович – доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри податкового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Рецензент

– Бондаренко Ірина Миколаївна – докторка юридичних наук, доцентка кафедри податкового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

– Шульга Тетяна Михайлівна – кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри податкового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Опоненти:

– Латковська Тамара Анатоліївна – докторка юридичних наук, професорка, завідувачка кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Чернівецького навчально-наукового юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія»;

– Клімова Світлана Миколаївна – докторка юридичних наук, доцентка кафедри права, національної безпеки та європейської інтеграції Навчально-наукового інституту «Інститут державного управління» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Рішення спеціалізованної вченої ради